آیا تمرین ژست گربه با توپ یوگا را می شناسید؟

August 11, 2021

آخرین اخبار شرکت آیا تمرین ژست گربه با توپ یوگا را می شناسید؟

CAT POSE LYING BALL

کارآیی: ماساژ اندام های داخلی شکم ، از بین بردن چربی های شکمی و تقویت گردش خون.عضلات پایین کمر را کشیده و شل کنید.رفع خستگی.

آخرین اخبار شرکت آیا تمرین ژست گربه با توپ یوگا را می شناسید؟  0

 

مرحله 1. با هر دو دست تشک یوگا را بیرون دهید و از آن حمایت کنید.دم کرده و به طور موازی روی زمین روی توپ یوگا دراز بکشید.

 

آخرین اخبار شرکت آیا تمرین ژست گربه با توپ یوگا را می شناسید؟  1

مرحله 2. توپ یوگا را روی هر دو زانو فشار دهید ، به جلو حرکت کرده و توپ را زیر زانوها حرکت دهید.معده خود را ببندید و بازدم کنید.

آخرین اخبار شرکت آیا تمرین ژست گربه با توپ یوگا را می شناسید؟  2

 

مرحله 3. پاهای خود را کاملاً روی توپ نگه دارید.روی باسن ، پاشنه پا ، سر به زیر بنشینید.یک نفس عمیق بکش.روی شکم و کمر تمرکز کنید.10 بار تکرار کنید.

 

آخرین اخبار شرکت آیا تمرین ژست گربه با توپ یوگا را می شناسید؟  3

 

نکات:

تمرکز این عمل فشار دادن توپ به زانو و بالا بردن لگن است.دستان خود را روی زمین نگه دارید و به این طرف و آن طرف حرکت نکنید.هنگامی که عمل ماهر است ، زمان زانو زدن روی توپ را می توان به طور خودسرانه افزایش داد ، که در کاهش خستگی بسیار موثر است.

PS: سیستم یوگای ارتواستاتیک می تواند تمرین کنندگان را راهنمایی کند تا حالت های یوگا را به طور صحیح و علمی تمرین کنند تا از صدمه به بدن ناشی از وضعیت های اشتباه جلوگیری شود.چه مبتدیان و چه مربیان یوگا ، توصیه می شود که یوگای ارتوستاتیک را بشناسید و یک مفهوم علمی و درست از یوگا ایجاد کنید.با تشک یوگای مثبت atmananda ، راهنمای خط مثبت ، مانند معلم نامرئی تمرین کنید.